SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
4 353 922 Kč
(96 754 Kč / m²)
Prodej
Atypický
45 m²
Arjan

místnostiAtypický
plocha45 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Affordable Apartments with Private Pools in Arjan Dubai
This off-plan residential project is located in Arjan Dubai, a fast-growing, family-friendly d...

Podlaží:
6. podlaží z 10
Stáří nabídky: 91 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Arjan
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE