SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 893 489 Kč
(84 560 Kč / m²)
Prodej
3+1
117 m²
شارع المركز المالي

místnosti3+1
plocha117 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق معاصرة مطلة على المدينة في قرية جميرا الدائرية
قرية جميرا الدائرية (JVC) هو مجتمع سكني مزدهر في دبي، يشتهر ببيئته المناسبة للعائلات وحدائقه الخضرا...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePodlažíVysoké stropyPřirozené světloZařízenýChytrá zařízení

Zařízený
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 119 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate