Výpis nabídek
37
37
37
879 486 274 Kč
(812 834 Kč / m²)
Prodej
5+1
1 082 m²
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
1 082 m²
koupelny
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
494 dní
Aktualizováno:
494 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.