SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 031 436 Kč
(147 521 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to IMMOAVENIR real estate in dubai,Premium project which will be located in the area of Ras Al Khor, and will become a home to over 9,500 resi...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immoavenir