SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
22 592 307 Kč
(211 143 Kč / m²)
Prodej
1+1
107 m²
Shaikh Mohammed bin Rashid Boulevard

místnosti1+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Features:1 Bedroom2 BathroomsBalconyFurnished 1152 sq.ft1 ParkingBarbecue AreaBuilt in WardrobesCentral A/CChildren's Play AreaChildren's PoolCovered ...

Zařízený
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Shaikh Mohammed bin Rashid Boulevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

OIA PROPERTIES