SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 808 218 Kč
(65 068 Kč / m²)
Prodej
2+1
120 m²
20 Street

místnosti2+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ELEVATE by PrescottVery good opportunities for investmentLocation : Arjan Dubai near to ( Miracle Garden).Fully furnished apartments. (smart home syst...

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

20 Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

mohamed mounir