SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
320 347 990 Kč
(477 419 Kč / m²)
Prodej
5+1
671 m²
شارع المركز المالي

místnosti5+1
plocha671 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Splendido appartamento con 4 camere da letto con vista sull'oceano a Palm Jumeirah- Dubai13.189.000 € - Crescent Rd - The Palm Jumeirah - Dubai - Emir...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ELISABETTA BURCHERI