Výpis nabídek
10
10
10
7 534 481 Kč
(215 271 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
مشي القناة
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
35 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
PAYMENT PLAN:■ 30 % During Construction■ 70% on Handover■ Ready on Q3 2022For more info call / WhatsApp +971506952542🆙🆙🆙𝐏𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐥𝐨𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨�...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Přirozené světlo
Vysoké stropy
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
496 dní
Aktualizováno:
496 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
مشي القناة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.