Výpis nabídek
7
7
7
11 097 061 Kč
(163 192 Kč / m²)
Prodej
1+1
68 m²
شارع رأس الخور
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
68 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
🏙️ Sky-High Luxury Living at Sobha One – Five Iconic Interlinked Towers🌟 Key Highlights🏢 1 to 4-bedroom apartments & 2 to 4-bedroom duplexes🏗️ Fiv...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع رأس الخور
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.