SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 539 662 Kč
(110 614 Kč / m²)
Prodej
1+1
32 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha32 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Property Highlights📍 Prime location in Arjan, one of Dubai’s fastest-growing residential communities.🏡 Luxury apartments for sale in Dubai featuring...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Credence Realtor