Výpis nabídek
19
19
19
6 610 124 Kč
(110 169 Kč / m²)
Prodej
1+1
60 m²
شارع توليب
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
60 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
🌌 Project Overview – Interstellar TowerLocation: Jumeirah Village Triangle (JVT), DubaiArchitectural Concept:Sleek, futuristic design with bold, dyna...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.