Výpis nabídek
15
15
15
267 822 146 Kč
(316 201 Kč / m²)
Prodej
6 a více
847 m²
شارع برايه
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
847 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
4 BR DUPLEX FULL FLOOR PENTHOUSE WITH PRIVATE ROOFTOP & POOLPANORAMIC MARINA & SEA VIEW9,124 sq. ft.FULLY FURNISHEDInterested Direct Contact me +971 5...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع برايه
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.