SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 169 721 Kč
(58 699 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
شارع حصة

místnosti1+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious Furnished Studio 54.8 sqm on a High Floor in The Bridge, Dubai Sports CityThis 54.8 sqm studio apartment in The Bridge is a rare offering in ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíZařízenýKuchyňské spotřebičeModerní stylVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

شارع حصة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DDA Real Estate LLC