SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 799 099 Kč
(107 922 Kč / m²)
Prodej
2+1
63 m²
شارع الأصايل

místnosti2+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Sunvale: Modern Living in Al Furjan!Sunvale is a contemporary residential development by PRYSM Real Estate, presented by GRID Properties, located in t...

Zařízený
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

شارع الأصايل
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DDA Real Estate LLC