SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 764 905 Kč
(99 484 Kč / m²)
Prodej
Atypický
68 m²
كحيل بوليفارد

místnostiAtypický
plocha68 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is proud to present a spacious 1-bedroom-plus-study residence in a low-rise, architecturally distinctive development set in the he...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

كحيل بوليفارد
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties