SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 782 990 Kč
(134 189 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
Ring Road

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern Sophistication in the Heart of Damac Hills🏙️ Elevated Living with a View - DAMAC DISTRICTChoose from 1 & 2-bedroom apartments designed with pa...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Ring Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pramukh Real Estate