SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
32 826 471 Kč
(38 349 Kč / m²)
Prodej
Atypický
856 m²
شارع المجلس

místnostiAtypický
plocha856 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

We are pleased to present this amazing one-bedroom apartment available for sale at One&Only Residences at One Za’abeel. This unit is fully furnished a...

Parametry

Vygenerováno z AI

ZařízenýOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníVysoké stropyModerní stylVýhled

Zařízený
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

شارع المجلس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dubai Sotheby's International Realty