SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
454 963 437 Kč
(54 421 Kč / m²)
Prodej
Atypický
8 360 m²
شارع الهلال غرب

místnostiAtypický
plocha8 360 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are pleased to present this stylish four-bedroom duplex apartment at Orla Infinity, a stunning residential tower situated along the Crescent of Pal...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatná kuchyněKuchyňské spotřebičeVysoké stropyVýhledTerasa

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

شارع الهلال غرب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dubai Sotheby's International Realty