SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
52 788 300 Kč
(19 266 Kč / m²)
Prodej
Atypický
2 740 m²
شارع السياحي

místnostiAtypický
plocha2 740 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Presenting an exceptional three-bedroom apartment at Dubai Harbour Residences, conveniently located at the gateway to Dubai Harbour.

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

شارع السياحي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dubai Sotheby's International Realty