Výpis nabídek
4
4
14 537 259 Kč
(171 027 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Road: WB3
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
85 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
شقق لاجون الفسيحة | عقار عائلي أو استثماري مثالي
اكتشف الحياة العصرية على الواجهة المائية مع شقق بغرفتي نوم في عزيزي فينيسيا باس 1، وهو مجتمع بحيرة...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Otevřený obývací prostor
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
68 dní
Aktualizováno:
68 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Road: WB3
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.