SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 224 091 Kč
(124 238 Kč / m²)
Prodej
Atypický
34 m²
Pit Lane

místnostiAtypický
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Clover Properties is pleased to present this well-designed studio apartment in Motor City—a dynamic and growing community offering convenience, lifest...

Ostatní
Stáří nabídky: 80 dní
Aktualizováno: 80 dní

Lokalita

Pit Lane
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ELITE CLOVER PROPERTIES L.L.C