SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled, přirozené světlo
Terasa; výhled, přirozené světlo, moderní styl
15 074 625 Kč
(147 790 Kč / m²)
Prodej
3+1
102 m²
Dubai

místnosti3+1
plocha102 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

معيشة مركزية في دبي: شقق بو كدرة مع مرافق متميزة
يقع هذا التطوير السكني في منطقة بو كدرة بدبي، ضمن منطقة ميدان هورايزن في مدينة محمد بن راشد، ويقدم عن...

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

Dubai
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate