SUPA24
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
15 121 944 Kč
(148 254 Kč / m²)
Prodej
3+1
102 m²
شارع المركز المالي

místnosti3+1
plocha102 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

منازل ساحلية مع خطة دفع مرنة في جزر دبي
تقع جزر دبي في دبي، وتوفر نمط حياة راقياً محاطاً ببيئة ساحلية هادئة. يشتهر سوق العقارات في المنطقة ببنيته التح...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcChodbaKuchyňské spotřebičeOhřívač vodyPračkaChytrá zařízeníZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyDřevěné trámyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 92 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate