SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 327 393 Kč
(99 014 Kč / m²)
Prodej
4+1
175 m²
شارع توليب

místnosti4+1
plocha175 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is proud to present a spacious 3-bedroom apartment in Sol Levante, a visionary residential development in Jumeirah Village Triangl...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníVhodné pro domácí mazlíčkyPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 93 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties