SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 482 437 Kč
(107 755 Kč / m²)
Prodej
1+1
88 m²
شارع توليب

místnosti1+1
plocha88 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Description:VIVIDD Tower presents contemporary living in Jumeirah Village Triangle, offering fully furnished apartments with integrated Smart Home Sys...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Chytrá zařízeníZařízenýVysoké stropyPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 94 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties