SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 876 967 Kč
(175 264 Kč / m²)
Prodej
2+1
102 m²
شارع الخيل الأول

místnosti2+1
plocha102 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Property Overview and HighlightsExperience unparalleled luxury in this exceptional development located in prestigious Jumeirah Lake Towers. Inspired b...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PodlažíVysoké stropyPřirozené světloVýhledZařízenýKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlaha

Zařízený
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

شارع الخيل الأول
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties