SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 995 634 Kč
(116 594 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
شارع توليب

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

شقق فسيحة مكونة من غرفة نوم واحدة | شقق عصرية في مثلث قرية جميرا

استمتع بتجربة حياة يومية راقية مع شقق بغرفة نوم واحدة في بن غاطي لوكسوريا، حيث يلت...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatné wcPodlažíTyp budovyKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 97 dní

Lokalita

شارع توليب
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Polarius International Real Estate