Výpis nabídek
12
12
12
3 768 099 Kč
(64 967 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
شارع جرين
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
58 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
🇦🇪 Live the Energy of Sport and the Elegance of Lifestyle – A Unique Address in Dubai Sport City 🏌️♂️🌇Discover this outstanding new development l...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
98 dní
Aktualizováno:
65 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع جرين
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.