SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 591 857 Kč
(87 891 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
كحيل بوليفارد

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 Description | Property Overview & HighlightsSerenz by Danube redefines modern luxury living in Jumeirah Village Circle (JVC) with a stunning new laun...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

ZařízenýPřirozené světloVýhledChytrá zařízení

Zařízený
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 104 dní

Lokalita

كحيل بوليفارد
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties