SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
30 812 710 Kč
(258 930 Kč / m²)
Prodej
3+1
119 m²
شارع الميدان

místnosti3+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Description: Property Overview and HighlightsWelcome to Mercedes-Benz Places — Binghatti City, the world's first Mercedes-Benz-branded city in Dubai's...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyPřirozené světloKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníZabezpečeníDřevěná podlahaOtevřený obývací prostor

Zařízený
Stáří nabídky: 103 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

شارع الميدان
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties