SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 332 142 Kč
(87 688 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
شارع الشمس

místnosti1+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

🌆 MAAK Residence – Urban Living in Dubai South🏢 Stylish Residences Designed for Modern LifeCollection of Studios, 1 & 2-bedroom apartmentsSmart, spa...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Přirozené světloVýhledChytrá zařízeníVysoké stropy

Ostatní
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 65 dní

Lokalita

شارع الشمس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pramukh Real Estate