Výpis nabídek
9
9
9
9 077 230 Kč
(114 902 Kč / m²)
Prodej
1+1
79 m²
شارع 20
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
79 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Swiss Precision Meets Dubai Sophistication -Helvatia Verde🏡 Boutique Luxury LivingExclusive collection of just 108 premium residences for ultimate pr...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
114 dní
Aktualizováno:
65 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع 20
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.