SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 166 720 Kč
(109 649 Kč / m²)
Prodej
3+1
266 m²

místnosti3+1
plocha266 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prestigious Apartments with Stunning Golf Course Views in Dubai South
This golf front residential development is located within Emaar South in Dubai S...

Podlaží:
1. podlaží z 15
Stáří nabídky: 122 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE