SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 760 440 Kč
(89 862 Kč / m²)
Prodej
3+1
142 m²
شارع 51

místnosti3+1
plocha142 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Trustway Properties is delighted to present a premium waterfront development offering spacious 2-bedroom apartments in Dubai Investment Park 2. This o...

Zařízený
Stáří nabídky: 122 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

شارع 51
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TrustWay Properties