SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
36 350 944 Kč
(191 321 Kč / m²)
Prodej
5+1
190 m²
شارع 20

místnosti5+1
plocha190 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

شقق مطلة على المدينة وبالتقسيط في ميدان دبي
ميدان، دبي، هي منطقة مرموقة وسريعة النمو معروفة بأسلوب حياتها الفاخر والبنية التحتية ذات المستوى العالمي و...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledZařízenýKuchyňské spotřebičePřirozené světloVysoké stropyDřevěná podlahaDlažbaOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutZabezpečeníChytrá zařízeníPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 131 dní
Aktualizováno: 118 dní

Lokalita

شارع 20
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate