SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 333 150 Kč
(237 035 Kč / m²)
Prodej
2+1
90 m²
مشي القناة

místnosti2+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق فاخرة في برج أيقوني على شارع الشيخ زايد، دبي
يقع هذا المشروع مباشرة على شارع الشيخ زايد أحد أكثر العناوين رقيًا ومركزية في دبي ويتمتع بموقع من أكث...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyPřirozené světloModerní stylZařízenýKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaPo rekonstrukciOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněVanaSprchový koutChytrá zařízení

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

مشي القناة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate