Výpis nabídek
19
19
19
46 844 888 Kč
(341 933 Kč / m²)
Prodej
3+1
137 m²
Al Bateen Residences
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
137 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
DISTRESS DEAL | OP 9 000 000 AED - SP 8 300 000 AEDURGENT SALE | PRICE REDUCTION Experience unparalleled beachfront luxury with this stunning 2-bedroo...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Zahrada
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vysoké stropy
Výhled
Zařízený
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
164 dní
Aktualizováno:
27 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Al Bateen Residences
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.