Výpis nabídek
10
10
10
8 995 658 Kč
(101 075 Kč / m²)
Prodej
3+1
89 m²
شارع إستيلا 3
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
89 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Experience the essence of modern urban living at Golf Links 18, an exclusive development in the heart of Dubai Sports City.
Key Features:
• 2 bedr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Podlaží:
2. podlaží z 14
Stáří nabídky:
179 dní
Aktualizováno:
171 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع إستيلا 3
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.