Výpis nabídek
15
15
15
9 384 000 Kč
(89 371 Kč / m²)
Prodej
3+1
105 m²
شارع المركز المالي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
105 m²
koupelny
Popis
Binghatti představuje Haven, své první mistrovské dílo v Dubai Sports City. Skutečné místo svého jména, uprostřed živé energie dynamické čtvrti.
K...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
206 dní
Aktualizováno:
170 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.