SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 991 184 Kč
(157 017 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
شارع الخيل الأول

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🌟 1 Bedroom Luxury Apartment in JLT | Sea & Island Views 🌟Infinity Pool | Rooftop Bar | 1% Monthly | Airbnb InvestmentDiscover the perfect blend of ...

Zařízený
Stáří nabídky: 211 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

شارع الخيل الأول
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CELIA TARGET