SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 247 037 Kč
(188 919 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🏝 Luxury 1-Bedroom Apartment – Dubai Islands | High ROI & Prime Capital AppreciationStep into the future of beachfront living with this stunning 1-be...

Ostatní
Stáří nabídky: 208 dní
Aktualizováno: 170 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CELIA TARGET