Výpis nabídek
13
13
13
4 218 843 Kč
(117 190 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
شارع المركز المالي
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
36 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
🚀 1% Monthly | Fully Furnished Dubai Studio – JVT’s Hottest Deal! 🚀💎 Own Luxury in the Heart of Dubai with ZERO Stress! 💎Live where the city’s ene...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
209 dní
Aktualizováno:
171 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.