SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 937 624 Kč
(28 126 Kč / m²)
Prodej
2+1
140 m²
مشي القناة

místnosti2+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🌟 Luxury 2-Bedroom Apartment with Exclusive Pool & Burj Khalifa ViewsHigh-Floor | Fully Furnished | 25+ World-Class Amenities📍 Heart of Dubai | Only...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyZařízenýPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPřirozené světloModerní stylVhodné pro domácí mazlíčkyZařízenýKomerční

Zařízený
Stáří nabídky: 208 dní
Aktualizováno: 170 dní

Lokalita

مشي القناة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CELIA TARGET