SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
22 817 149 Kč
(217 306 Kč / m²)
Prodej
2+1
105 m²
شارع المركز المالي

místnosti2+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🌴 Stunning 1-Bedroom Apartment with Iconic Palm Jumeirah & Sea ViewsBeachfront Luxury Living | Flexible Payment Plan | Private Beach AccessLive the d...

Ostatní
Stáří nabídky: 210 dní
Aktualizováno: 168 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CELIA TARGET