SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
25 170 922 Kč
(176 020 Kč / m²)
Prodej
2+1
143 m²

místnosti2+1
plocha143 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea View Apartments in Dubai Maritime City with Post-Delivery Installments
The apartments are located in Maritime City Dubai, a high-rise project offe...

Podlaží:
5. podlaží z 35
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE