SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 482 996 Kč
(163 566 Kč / m²)
Prodej
2+1
113 m²

místnosti2+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxurious Apartments with Various Options in Jumeirah Village Circle Dubai
The project is located in Jumeirah Village Circle, the fastest-developing r...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorChytrá zařízeníVhodné pro domácí mazlíčky

Podlaží:
22. podlaží z 42
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE