SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
25 778 915 Kč
(174 182 Kč / m²)
Prodej
2+1
148 m²

místnosti2+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beachfront Apartments with Casino and Sea View in Ras Al Khaimah
Al Marjan Island in Ras Al Khaimah is a stunning man-made archipelago that stretches ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePřirozené světlo

Podlaží:
1. podlaží z 15
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE