SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 116 500 Kč
(144 237 Kč / m²)
Prodej
3+1
188 m²

místnosti3+1
plocha188 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully Furnished Seafront Apartments with Jacuzzis on Balconies in Dubai Islands
Dubai Islands is a visionary waterfront development by Nakheel, redef...

Zařízený
Stáří nabídky: 239 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE