SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 004 083 Kč
(104 539 Kč / m²)
Prodej
1+1
67 m²

místnosti1+1
plocha67 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments with Post-Handover Installments in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is one of Dubai’s most sought-after residen...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVýhledVysoké stropyPřirozené světloKuchyňské spotřebiče

Podlaží:
4. podlaží z 46
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE