SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 533 345 Kč
(103 704 Kč / m²)
Prodej
1+1
63 m²
شارع المركز المالي

místnosti1+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Predstavljamo vam jednosobni stan površine 63,27 m² za prodaju u projektu Golf Greens 2 by DAMAC, smještenom u prestižnoj zajednici Damac Hills – među...

Ostatní
Stáří nabídky: 249 dní
Aktualizováno: 248 dní

Lokalita

شارع المركز المالي
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Camelia nekretnine

Ornela Šare